201909.19
0
0

Spółka „Ceramika Nowa Gala” S.A. z siedzibą w Końskich (Spółka), w wyniku procesu przeglądu opcji strategicznych, zawarła w dniu 3 września 2019 r. umowę dotyczącą wyboru inwestora strategicznego, spółki CERRAD sp. z o.o. z siedzibą w Starachowicach (Inwestor).

Kancelaria była wyłącznym doradcą prawnym Spółki w procesie przeglądu opcji strategicznych oraz w negocjacjach z Inwestorem.

W skład zespołu prawnego Kancelarii obsługującego transakcję weszli: Mirosław Fiałek – Partner specjalizujący się w doradztwie Private Equity/M&A, Zbigniew Mrowiec – Partner specjalizujący się w transakcjach na rynku finansowym i w prawie rynku kapitałowego, Grzegorz Barszcz – Of Counsel specjalizujący się w doradztwie Private Equity/M&A oraz Juditha Majcher – Starszy Prawnik specjalizująca się w transakcjach na rynku finansowym i w prawie rynku kapitałowego.

Ceramika Nowa Gala S.A. jest spółką publiczną notowaną na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW S.A. Spółka specjalizuje się w produkcji i sprzedaży płytek gresowych znajdujących zastosowanie na zewnątrz i wewnątrz budynków, mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej.